Odpowiedz 
Małopolskie bezdroża
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #4
 
Mnie nie rozsierdza fakt, że kolej jest krytykowana (bo niestety w wielu aspektach słusznie). Tego nie kwestionuję. Natomiast zobacz lepiej, w jaki sposób jest w Polsce traktowana kolej jako całość (jakie są np. proporcje w podziale środków na transport drogowy i kolejowy).
I podkreślam, co napisałem: "w niektórych mediach przemilczane".
14-04-2011 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Małopolskie bezdroża - Exile - 14-04-2011, 13:25
[] - Exile - 14-04-2011, 17:41
[] - kolejoman5 - 14-04-2011 17:53
[] - Exile - 14-04-2011, 18:05
[] - Elektrowóz - 14-04-2011, 18:15
[] - Burdzio - 15-04-2011, 22:23
[] - Elektrowóz - 15-04-2011, 23:12
[] - Pułtuś - 15-04-2011, 23:28
[] - Exile - 16-04-2011, 06:54
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 11:16
[] - Exile - 16-04-2011, 12:09
[] - Pułtuś - 16-04-2011, 12:41
[] - Exile - 16-04-2011, 16:03

Skocz do: