Odpowiedz 
Małopolskie busy nie nadają się do jazdy
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #6
 
No właśnie problem polega na tym, że czasem ludzie są na busy po prostu skazani... Co ukazuje, że władze lokalne nie mają pojęcia o czymś takim jak strategia transportowa, komunikacja lokalna. Takie rzeczy reguluje samorząd. Ale u nas nie, u nas busiki jeżdżą jak chcą. A to że busik nie przyjdzie, bo busiarza dziś akurat brzuch boli albo policja kontrole robi- to trudno...

Byłem we Francji, w Niemczech, w Czechach, w Austrii i żadnego, ŻADNEGO busika nie widziałem a przyglądałem się wielu małym mieścinom i wioskom !
23-03-2011 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Burdzio - 22-03-2011, 19:04
[] - hds.147 - 22-03-2011, 19:19
[] - Exile - 23-03-2011, 07:40
[] - Elektrowóz - 23-03-2011, 10:08
[] - Pułtuś - 23-03-2011 11:43
[] - Burdzio - 23-03-2011, 14:33

Skocz do: