Odpowiedz 
Małopolskie busy nie nadają się do jazdy
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #5
 
Exile napisał(a):Brudny pociąg z Muszyny do Sącza
Dziwisz się? Jak Polski naród tak jest wychowany, że jeśli tylko nikt nie widzi, to wezmą zrzygają, zniszczą, wymalują... a w busiku masz kierowcę więc nie ma takiej dowolności.
Exile napisał(a):jedzie raz na ruski rok
Tutaj się z Tobą zgodzę... no niestety. Ale i tak to co nie raz robią busiarze to jest przegięcie.
23-03-2011 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Burdzio - 22-03-2011, 19:04
[] - hds.147 - 22-03-2011, 19:19
[] - Exile - 23-03-2011, 07:40
[] - Elektrowóz - 23-03-2011 10:08
[] - Pułtuś - 23-03-2011, 11:43
[] - Burdzio - 23-03-2011, 14:33

Skocz do: