Odpowiedz 
Małopolskie busy nie nadają się do jazdy
Autor Wiadomość
Exile Offline
Użytkownik

Liczba postów: 536
Dołączył: 05-03-2011
Skąd:
Post: #4
 
I tak będę jeździł busami, bo nie mam innego wyboru. Brudny pociąg z Muszyny do Sącza jedzie raz na ruski rok, coraz wygodniejsze busy śmigają bardzo często
23-03-2011 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Burdzio - 22-03-2011, 19:04
[] - hds.147 - 22-03-2011, 19:19
[] - Exile - 23-03-2011 07:40
[] - Elektrowóz - 23-03-2011, 10:08
[] - Pułtuś - 23-03-2011, 11:43
[] - Burdzio - 23-03-2011, 14:33

Skocz do: