Odpowiedz 
Węże w pociągu Gdynia - Zakopane(/Krynica?)
Autor Wiadomość
pkpic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 527
Dołączył: 20-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
Nie możliwe, bo:
Cytat:Oficer dyżurny iławskiej Policji w poniedziałek o godzinie 20.30 został poinformowany przez obsługę pociągu relacji Gdynia – Zakopane o znalezieniu węży w przedziale pociągu.

Czyli pewnie grupa krakowska.
17-03-2011 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - pkpic - 17-03-2011 16:55
[] - MK_Rabka - 17-03-2011, 17:12
[] - Kryniczanin - 17-03-2011, 19:13
[] - kolejoman5 - 17-03-2011, 20:28

Skocz do: