![]() |
|
Węże w pociągu Gdynia - Zakopane(/Krynica?) - Wersja do druku +- Forum Nowosądeckiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei (http://www.nsmk.pl/forum) +-- Dział: News (/forumdisplay.php?fid=31) +--- Dział: Wieści z mediów... (/forumdisplay.php?fid=51) +--- Wątek: Węże w pociągu Gdynia - Zakopane(/Krynica?) (/showthread.php?tid=3226) |
Węże w pociągu Gdynia - Zakopane(/Krynica?) - Lw - 17-03-2011 07:55 Cytat:Dwa węże znaleźli pracownicy obsługi pociągu relacji Gdynia – Zakopane w przedziale z paczkami kurierskimi. Ponad 3-metrowy gad rozerwał paczkę i wydostał się na zewnątrz. W przesyłce znajdował się również mniejszy wąż. Zwierzęta nikogo nie skrzywdziły. Czyżby grupa wagonów od Monciaka do Krynicy? - pkpic - 17-03-2011 16:55 Nie możliwe, bo: Cytat:Oficer dyżurny iławskiej Policji w poniedziałek o godzinie 20.30 został poinformowany przez obsługę pociągu relacji Gdynia – Zakopane o znalezieniu węży w przedziale pociągu. Czyli pewnie grupa krakowska. - MK_Rabka - 17-03-2011 17:12 Był taki kawał: Kod: Baca chce odbyć podróż rzeźnią Zakopane-Gdynia. W pociągu straszny tłok, cudem znajduje jakiś kawałek wolnego miejsca w przedziale, a tu przed nim cała noc jazdy. Myśli co by tu zrobić, aby móc się przespać. Postanowił zrobić współpasażerów w balona. Udaje strasznie zdenerwowanego. Nagle jeden z podróżnych go pyta: - Kryniczanin - 17-03-2011 19:13 Nie jestem pewny ale czy podobnego numeru nie było kiesyś w "Pieninach"? - kolejoman5 - 17-03-2011 20:28 Tak, była taka sytuacja w Ex "Pieniny" (rok bodajże 2006). "Pieniny" obsługiwały wówczas relację Warszawa-Rzeszów/Nowy Sącz-Warszawa. |