Odpowiedz 
Zniszczona drezyna kolejowa
Autor Wiadomość
gines Offline
Użytkownik

Liczba postów: 110
Dołączył: 09-10-2008
Skąd: Piekiełko
Post: #1
Zniszczona drezyna kolejowa
Cytat:Limanowa. Zniszczona drezyna kolejowa, to efekt „zabawy” nieznanych osób w miniony weekend na stacji kolejowej w Limanowej.

Od około dwóch lat dochodzi do zniszczeń na mieniu kolejowym w Limanowej, do tej pory rozbijano np. semafory, kradziono także drobny sprzęt.

Akty wandalizmu przybierają jednak na sile. W ciągu ostatnich kilkunastu dni nieznani sprawcy, którzy organizują sobie przy budynku kolei imprezy, palą ogniska, włamali się do warsztatu i skradli narzędzia.
W ten weekend impreza miała miejsce drezynie. Nie skończyło się jednak na piciu alkoholu, gdyż w stronę szyb drezyny poleciała butelka szampana. Jedna z szyb została rozbita. Uszkodzono także wycieraczki i inne części pojazdu.

Łącznie straty szacuje się na kilka tysięcy złotych.


Sprawców intensywnie poszukuje policja, której technicy dziś na miejscu zbierali ślady.

Źródło:Limanowa.in

Zdjęcia:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_1.jpg">http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_1.jpg</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_2.jpg">http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_2.jpg</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_5.jpg">http://limanowa.in/img/big_dzi/00/95/94_5.jpg</a><!-- m -->

D29-104 Chabówka - Nowy Sącz
23-04-2012 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Muszyniak Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 243
Dołączył: 16-06-2008
Skąd:
Post: #2
 
bez komentarza............
23-04-2012 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #3
Re: Zniszczona drezyna kolejowa
gines napisał(a):Limanowa[...]
Jakoś mnie to nie dziwi.... I co, liczą że kogoś złapią ??? A nawet jeśli to zaraz wypuszczą za mała szkodliwość czynu....

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
23-04-2012 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #4
 
Limanowska hołota - w zeszłym roku dzień przed naszym retro ukradli nawet "szczekaczkę" do zapowiadania pociągów...
23-04-2012 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #5
 
I tak 104 jako linia w zasadzie nieobsadzona i niejeżdżona trzyma się wcale nieźle przed kradzieżami. Są rejony kraju gdzie by z niej ochłapy zostały.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
23-04-2012 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #6
 
Co państwowe to wspólne, a co wspólne, to niczyje... W auta jakos nikt butelkami nie rzuca - bo kazde do kogos nalezy. A kolej? Kolej jest synonimem "panstwowego" - czyli niczyjego. Mozna zniszczyc, a co tam... Icon_evil
23-04-2012 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #7
 
Pułtuś napisał(a):W auta jakos nikt butelkami nie rzuca - bo kazde do kogos nalezy. A kolej?
Oj tam Łukasz, mi w tamtym roku radio z oponami ukradli i szybę rozbili a samochód do kolei nie należy Icon_wink Wszystko zależy od tego co komu do głowy strzeli, jeden przejdzie z gwoździem obok samochodu, inny namaluje członka na bloku mieszkalnym a inny rzuci butelką w drezynę.

Taki naród i nic na to nie poradzimy dopóki będzie coś takiego jak "małą szkodliwość czynu".
24-04-2012 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #8
 
Nie chce ciągnąc tej dygresji Kamil, ale akurat Tobie ukradli (żeby mieć, posiadac kradziona rzecz), a w przypadku kolei nie kradną, tylko niszczą, żeby zniszczyć. To jest roznica pewna i nie wiem co gorsze Icon_rolleyes
24-04-2012 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #9
 
Pułtuś napisał(a):a w przypadku kolei nie kradną, tylko niszczą, żeby zniszczyć.

Przebywasz obecnie w Krakowie a nie wiesz co się dzieje na Twoim podwórku, wczoraj albo dziś rano w radiu słyszałem że w nocy na jednym z osiedli parę łebków zdewastowało kilka zaparkowanych na parkingu samochodów - straty oszacowano na ponad 18.000 zł.

Icon_wink

[ Dodano: 2012-04-24, 22:31 ]
O! Żeby nie być gołosłownym Icon_smile

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wracali-pijani-z-imprezy-i-demolowali-samochody,nId,601540">http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-w ... nId,601540</a><!-- m -->
24-04-2012 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #10
 
Elektrowóz napisał(a):Przebywasz obecnie w Krakowie a nie wiesz co się dzieje na Twoim podwórku

Oj tam, moje podworko to Nowy Sącz, a nie żaden Kraków, a jak dla mnie to moga co noc rozwalac i sto aut, moze zastanowia sie ludzie, czy rzeczywiscie warto je posiadac. Z mojej strony EOT w temacie. Pozdrawiam Icon_smile
24-04-2012 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #11
 
Pułtuś napisał(a):a jak dla mnie to moga co noc rozwalac i sto aut, moze zastanowia sie ludzie, czy rzeczywiscie warto je posiadac.

Masz coś do mnie i do innych posiadaczy samochodów? Czy to może zazdrość, bo już nie ogarniam Twojego podejścia. Pamiętaj że poza koleją inny świat też istnieje i jest jak najbardziej akceptowalny przez większość społeczeństwa. A przez postawę jaką zaprezentowałeś i podobnych do Ciebie ludziom nasz kraj wygląda tak jak wygląda "gó**o mnie obchodzi co się dzieje dookoła, ja mam tylko czubek własnego nosa i to co mnie cieszy, resztę muszę hejtować" - a wiem że hejtować lubisz bardzo Icon_mrgreen
25-04-2012 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: