Odpowiedz 
Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa
Autor Wiadomość
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #1
Nowy Sącz-Chabówka: Galicyjska Poczta Kolejowa
Cytat:Z okazji mającej się odbyć w niedzielę 29 maja br imprezy "Kolej na Majówkę! Parowozem przez Galicyjska Kolej Transwersalną" zorganizowana zostanie "Galicyjska Poczta Kolejowa" na trasie Nowy Sącz - Skansen Kolejowy w Chabówce - Nowy Sącz. Z tej okazji Centrum Poczty ORJ w Nowym Sączu wydało kartkę pocztową oraz stempel dodatkowy - informuje Wiesław Mochnacki.

[Obrazek: kartka_okolicznosciowa_kolej_na_majowke.jpg]


źródło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sadeczanin.info/aktualnosci-rozmaitosci-19/art/18522">http://www.sadeczanin.info/aktualnosci- ... /art/18522</a><!-- m -->
25-05-2011 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #2
 
Nasz stempel też będzie.
25-05-2011 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kacpergron Offline
Użytkownik

Liczba postów: 37
Dołączył: 30-11-2008
Skąd:
Post: #3
 
Panowie, czy na stacji przed wyruszeniem pociągu taką kartkę będzie można dostać i ewentualnie nadać, by została ona przewieziona tym pociągiem?Icon_smile
25-05-2011 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #4
 
Tak, poczta będzie miała swoje stoisko na którym będzie można kupić i nadać w/w kartkę na przewóz naszą pocztą kolejową Icon_smile
25-05-2011 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: