Odpowiedz 
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg
Autor Wiadomość
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #1
Rabka-Zdrój: położył się pod pociąg
Za GK: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/409208,rabka-zdroj-polozyl-sie-pod-pociag,id,t.html">http://www.gazetakrakowska.pl/fakty24/4 ... ,id,t.html</a><!-- m -->

Cytat:2011-05-29 13:29:24, aktualizacja: 2011-05-29 13:33:11

W niedzielne przedpołudnie, tuż po godz. 10, 67-letni mieszkaniec Rabki-Zdrój zginął pod pociągiem relacji Kraków-Zakopane. Mężczyzna popełnił samobójstwo.
67-latek szedł wzdłuż torów. Kiedy zobaczył nadjeżdżający pociąg odrzucił laskę, którą się podpierał i położył brzuchem na torach. Zginął na miejscu.
Ruch na trasie Kraków-Zakopane został zablokowany. Około godz. 13 został przywrócony.

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
29-05-2011 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #2
 
Szczęście w nieszczęściu, że udało nam się przejechać naszym pociągiem.
29-05-2011 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MK_Rabka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 792
Dołączył: 25-11-2009
Skąd: Kraków/Rabka-Zdrój
Post: #3
 
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gazetakrakowska.pl/podhale/zakopane/409208,rabka-zdroj-polozyl-sie-pod-pociag,id,t.html">http://www.gazetakrakowska.pl/podhale/z ... ,id,t.html</a><!-- m -->
To zdjęcie do materiału.
Zdaje się, że właśnie tą jednostką wracałem o 18:57 do Krakowa.

Pozdrawiam!
Zdjęcia∫ ∫Filmy
29-05-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: