Odpowiedz 
Niewykorzystany potencjała Kryniczanki
Autor Wiadomość
chybieic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27
Niewykorzystany potencjała Kryniczanki
Byłem ostatnio u rodziny w Piwnicznej Zdroju :
Z Nowego Sącz do Piwnicznej pociąg 66131 - czas przejazdu 28 minut Cena: 4,00zł Frekwencja: ok.20%
Z powrotem: PKS Nowy Sącz - czas przejazdu 45 minut Cena:5,00 Frekwencja ok.95-100%
Wystarczy tylko dobry rozkład i pociągi będą obłożone
03-02-2012 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jasek
Unregistered

Re: Niewykorzystany potencjała Kryniczanki
chybieic napisał(a):Wystarczy tylko dobry rozkład i pociągi będą obłożone
Wniosek: Należy pociągi skrócić do Piwnicznej.
Poważnie, to ja się pytam jak Wy w ogóle liczycie frekwencje? Rundka przez cały skład i liczenie "głów" i poźniej podział przez ilość miejsc takiego EN57? Skąd takie szacowanie 35% albo na Ś.P Bieczach frekwa 80-110% był taki jeden "statystyk" Icon_mrgreen
Pozdro!
03-02-2012 17:57
Odpowiedz cytując ten post
chybieic Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27

jasek, A jak ty liczysz frekwencje? Miało być 20%
03-02-2012 18:05
jasek
Unregistered

chybieic napisał(a):jasek, A jak ty liczysz frekwencje? Miało być 20%
Nie bawie się w to. Mam pytanie jeszcze "dobry rozkład" czyli jaki to jest rozkład dobry?
03-02-2012 18:21
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497

@Jasek - Był taki jeden, ale nie na tym forum a i racjonalni Miłośnicy i tak wiedzieli, ze on fandzoli głupoty, czarne owce sa wszedzie, nie ma sensu dyskredytowac wieksza ilosc Forumowiczow przez to, że jeden gosc gadal od rzeczy. Nie rozumiem czemu sie czepiasz Kolegi, 20% to 45 osob, niemozliwe w okresie ferii zimowych ? Zauwazylem, ze strasznie lubisz prowokowac do kłótni, zeby nastepnie udowodnic komus, jak bardzo sie myli i jaki wielki z Ciebie ekspert Icon_rolleyes identycznie robił wszystkowiedzący TM.

@ChybieIC - do Piwnicznej autobusy jezdza co 15 minut, a pociag 5 razy dziennie. Chocby i pociag złotówke kosztowal, to nikt nie bedzie czekal 5 godzin az pociag łaskawie przyjedzie.
03-02-2012 19:02
jasek
Unregistered

Pułtuś napisał(a):Nie rozumiem czemu sie czepiasz Kolegi,
Nie czepiam się nikogo.
Pułtuś napisał(a):20% to 45 osob, niemozliwe w okresie ferii zimowych ?
A czy ja napisałem, że to niemożliwe albo nieprawdziwe czy złe/dobre jest ?
Pułtuś napisał(a):Zauwazylem, ze strasznie lubisz prowokowac do kłótni, zeby nastepnie udowodnic komus, jak bardzo sie myli i jaki wielki z Ciebie ekspert Icon_rolleyes
Taa ekspert... Skoro tak odbierasz to już jest Twój problem. Wcale nie mam zamiaru wywoływać afer i się na forum z nikim sprzeczać, zapytałem po prostu jak liczycie frekwe, bo mnie to ciekawi i o "dobry rozkład", bo zawsze pada wszystko byłoby dobrze tylko zrobić "dobry rozkład", więc ciekawi mnie jak wygląda ten złoty środek na pełen sukces.
Pułtuś napisał(a):identycznie robił wszystkowiedzący TM.
Eee tam przewrażliwiony chyba jesteś.
Pozdrawiam
03-02-2012 19:34
Odpowiedz 

Skocz do: