Odpowiedz 
Nowy rozkład, obsługa trakcyjna itd...
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #31
 
ŻAQ napisał(a):Tylko idiota trasuje R+ jako osobowy na Tarnów - Kraków.
No ale wiesz... ED72 oczywiście się bardziej przyda na Mościckim niż na Jaworzynie :/
13-01-2009 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guest
Unregistered

 
Post: #32
 
Elektrowóz napisał(a):
ŻAQ napisał(a):Tylko idiota trasuje R+ jako osobowy na Tarnów - Kraków.
No ale wiesz... ED72 oczywiście się bardziej przyda na Mościckim niż na Jaworzynie :/

Jaworzyna nie powinna spełniać roli pociągu osobowego - dojazdowego. Jeśli już tak musi być to niech będzie tak:
w D - kursuje EZT jako osobowy i nie nazywa się Jaworzyna
w C + sezon - kursuje ED72 [wersja hard: skład 3Bh+DBr skomunikowany w Muszynie z Plavcem] z nazwą Jaworzyna - kursuje jako przyspieszony (postoje jak pospieszny)

Wiadomo pobożne życzenia Icon_smile
13-01-2009 18:05
Odpowiedz cytując ten post
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #33
 
W obecnych czasach, gdy wszystko wskazuje na to, że ktoś chce udupić Kryniczanke to chyba takie coś pozostaje w sferze marzeń.... Icon_sad

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
13-01-2009 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Guest
Unregistered

 
Post: #34
 
hds.147 napisał(a):W obecnych czasach, gdy wszystko wskazuje na to, że ktoś chce udupić Kryniczanke to chyba takie coś pozostaje w sferze marzeń.... Icon_sad
Bogu dziękuje, że przejechałem się nie raz Tarnovią, Presovcanem i osobówkami do Plavca na wagonie Icon_smile ET21+B, EU07+A co za czasy ;-)
13-01-2009 20:29
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: