Odpowiedz 
Tarnów-Kraków-Tarnów
Autor Wiadomość
Dx3 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 586
Tarnów-Kraków-Tarnów
O tym, że pojadę dziś do Krakowa nie byłem pewien na 100% ba, nawet na 50.No ale cóż udało się.Ku mojej ogromnej radości, przyszykowałem aparat telefon komórkowy...i w drogę...
Na początek zaplanowałem fotki w Lokomotywowni choć loków/EZT było dużo, sfociłem ET41-060,oraz ET41-187(obie oczekiwały na zatrudnienie).

[Obrazek: 334kns8.jpg]

[Obrazek: 2f099bn.jpg]

Kolejno udałem się na stację gdzie stał osobowy relacji Tarnów-Nowy Sącz, R-629 z EN57-1772. Jak jechałem do Tarnowa pomyślałem sobie, że fajnie by było gdyby R-22 którym miałem jechać prowadziła EN57-2013 Icon_lol i stało się Icon_exclaim fotki nie zrobiłem ponieważ...nie chciało mi się Icon_mrgreen Godzina 14.30 ruszamy, charakterystyczne dla spota "pipipi" , "puffff".
Droga do Krakowa minęła spokojnie kilka mijanek...z pociągami różnej maści:

Na początku EN57 z osobowym do Tarnowa uchwycony w Bochni

[Obrazek: n12bzs.jpg]

Kolejno wagony stojące na bocznicy...również w Bochni Icon_biggrin

[Obrazek: 34e8a3b.jpg]

Następna mijanka przed przystankiem w Cikowicach z ET22-464 jadącego z Bruttem.

[Obrazek: 2s0bj3p.jpg]

Następnie pomiędzy Cikowicami a Stanisławicami widziałem Paralotniarzy Icon_wink

[Obrazek: 2z8aw6v.jpg]

Kolejna mijanka nastąpiła zaraz za przystankiem w Szarowie tym razem mijaliśmy się z EU07-189 jadącego z pośpiechem

[Obrazek: 72rp6t.jpg]

Kolejna niespodzianka czekała na mnie już w Staniątkach-jakieś ćwiczenia służb ratunkowych...

[Obrazek: 206mqaf.jpg]

Zaraz zza łuku wyłoniło się brutto z ET41-081 na czele

[Obrazek: 2niwhw3.jpg]

Do Krakowa przyjechaliśmy planowo...powrót zaplanowałem RegioPlus 2221"Rzeszowianin", czyli 2 godziny wolne Icon_wink .Gdy już zbliżała się godzina 18.10 znalazłem się znowu w peronach i pstryknąłem fotke RegioPlus-owi który składał się z EN57-1305 oraz Agenta do Spraw Specjalnych czyli Bonda(71-007).Liczyłem na EDka no ale cóż...(ta fotka trochę zaciemnia mi wyszła :/ )

[Obrazek: 2vjbonn.jpg]

Godzina 18.26 wybiła, sygnał S10 został podany

[Obrazek: 4uswv8.jpg]

Po tej fotce stwierdziłem, że niema sensu robić zdjęć w drodze powrotnej.Do Tarnowa wjechaliśmy planowo.Wysiadłem na torze 1 przy peronie 2 Tarnowskiego Dworca.Można by rzec, że na tym kończy się moja dzisiejsza przygoda z PKP.Ogólnie rzecz ujmując dzień zaliczam do udanych... Icon_wink i mam nadzieje, że jeszcze nie raz trafi mi się podobny.

PS 1.Na Dunajcu ED72-011 Icon_lol oraz EN57-(nr zapomniałem :oops: ) oraz na osobowym do Suchej Beskidzkiej ED72-008...w Krk na pośpiesznym do Przemyśla widziano Byka z żółtym czołem :shock: . Pociągów było oczywiście jeszcze wiele więcej no ale poco mam się rozpisywać skoro nie mam ich fotek :?

PS 2. Wiem, że fotek mało :oops: ... ale obiecuję, że przy następnym wypadzie będzie o wiele więcej Icon_wink

PS 3. Fotki szczególnie te które robiłem składom mijającym się są trochę brudne, ponieważ robiłem je przez szybę Icon_wink za co przepraszam Icon_smile Icon_wink (fotki robione na zoomie)

MaSzyna EU07-424 Symulator Polskiej Kolei
20-10-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do: