Odpowiedz 
15.08.2008
Autor Wiadomość
Dx3 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 586
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: Trn
Post: #1
15.08.2008
33001 od Tarnowa z Kantem 653 na czele...opóźniony + 60min
33000 EU06-18 w NS opóźniony + 65min

MaSzyna EU07-424 Symulator Polskiej Kolei
15-08-2008 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Górolik Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 244
Dołączył: 23-05-2008
Skąd:
Post: #2
Re: 15.08.2008
Witam.

Dzisiaj na "Reglach" EU07-193
[Obrazek: rgyttf.jpg]
był też mały bonus: rowerówka
[Obrazek: r1elx4.jpg]
(fotki zostały "popełnione"w Jamnicy)

Wie ktoś czy będzie ona jeździła do końca wakacji, czy też została dodana z racji dzisiejszego święta?
15-08-2008 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,740
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #3
 
I

Na Maliniaku "Basia" - będąc na peronie obserwując zachowanie jednego nieznanego osobnika niejednoznacznie zdradzało że jest on MK - odpowiedź przyszła wraz z wjazdem Maliniaka - nieznajomy zakrzyczał "Was is das?????*" a jego szczęka wylądowała na peronie Icon_lol

*) Co to jest? - niem

II

Pozdrowienia dla cepa z NS21* który po tym jak stanąłem jedną nogą "na pasie ziemi niczyjej" obok wiaduktu na Zielonej w celu wykonania fotki dwóch jamników dwukrotnie wykrzyknął do mnie stanowczo "Proszę zejść z terenu kolejowego!" i dał nam do zrozumienia kto tu jest panem Icon_lol na co ja spokojnie dokończyłem focenie i odpowiedziałem: "Spokojnie, już idę..." Icon_twisted

*) Pan chodzi w różowej koszuli i jeździ skodą favorit tak dla pełnego obrazu Icon_twisted

III

Następnie do akcji wkroczył kolega mały Łukasz któremu uzyczylem swojego wspaniałego sprzętu do testów, a w zamian przekornie wziąłem małołukaszowego Kodaka aby udowodnić, że przeciętnym sprzętem też sie da zrobić dobre zdjęcie Icon_razz

Oto dowód że jest to możliwe Icon_mrgreen
[Obrazek: smqe61.jpg]

IV

Aż nadeszła pora Reglowa - rogatka na przejeździe opada - na wjazdowym S3 "na następnym Stój" i zza zakrętu wyłania się gdyńska EU07-193 i nagle zostajemy oszołomieni wymiatającym Rp1 Icon_biggrin - odkąd jestem na szlaku, nigdy nie słyszałem bardziej wymiatającego Rp1 Icon_mrgreen :shock:

Przeczuwając co można uzyskać, wydarłem Łukaszowi swój aparat z ręki, za co zostałem nazwany żydem, nastawiłem tryb filmowy oraz rozpocząłem podawanie sygnału MK1 znanego jako "żebranie o Rp1" Icon_lol

I oto co uzyskałem:

EU07-193 i mocne Rp1
15-08-2008 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dx3 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 586
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: Trn
Post: #4
 
a jeśli chodzi o mnie to o godzinie 13.00 razem z kolegą przybyłem na mijankę oczekując na Bema który miał się się mijać z osobowym 6028...ale że Bem jechał spóźniony osobówka dostała przelot przez mijankę...na co ja nie byłem przygotowany :/ wprawdzie nie wykazałem się przy koledze no ale cóż ( w stronę którą miał jechać Bem na semaforze był podany sygnał "Stój") gdy widziałem że osobówka nie zamierza się zatrzymać na mijance wyjąłem aparat..niestety i ten mnie zawiódł...zaciął się... noi klaps...Zauważyłem tylko że 6028 prowadziła EN71-001... za jakieś 15 minut nadjechał opóźniony jakieś 15-20 min i tu nagrałem filmik kolega mi towarzyszący prosił o Rp1...ale niestety mechanik w tym czasie wyciągał sobie chyba okulary z teczki noi nas nie zauważył... :? :? no ale żeby nie było że pojechałem na darmo dodam filmik...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://pl.youtube.com/watch?v=kHa10gHL9-w">http://pl.youtube.com/watch?v=kHa10gHL9-w</a><!-- m -->

Dodam jeszcze że składzik prowadziła EU06-17

PS. w oczekiwaniu przy dźwięku sygnalizatora kierowca prowadzący samochód widząc że zbliża się pociąg nie zareagował mimo iż widział skład wyjeżdżający z za łuku...przejechał jakby nigdy nic... no ale cóż może udać mu się 100 razy a za 101-szym wpadnie pod pociąg...(odpukać) Icon_neutral

MaSzyna EU07-424 Symulator Polskiej Kolei
15-08-2008 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: