Odpowiedz 
Stary Sącz-Barcice-Rytro
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #1
Stary Sącz-Barcice-Rytro
Dziś z koleją JArkiem@hds.147 korzystając z przepięknej pogody wybraliśmy się troszkę w plener. Połączyliśmy fotografowanie pięknych, górzystych terenów Beskidu Sądeckiego z naszym jakże nie mniej sądeckim taborem Icon_smile Podróż zaczęliśmy jak zwykle od stacji naszej w Nowym Sączu. Na stacji panował straszliwy ścisk. No dawno nie widziałem tyle brutt na naszej stacyjce Icon_mrgreen
[Obrazek: 29osugn.jpg]
No było tak zatłoczone wszystko, że jedno brutto stało na torze nr. 2
[Obrazek: zixf13.jpg]
A Jaworzyna ED72-011 którą jechaliśmy, musiała wjechać na tor nr. 1
[Obrazek: bhon4.jpg]
[Obrazek: 20awk84.jpg]
Wysiedliśmy w Starym Sączu. Oczywiście jeszcze parę fotek czoła i ruszyliśmy w stronę semaforów wyjazdowych na Krynicę.
[Obrazek: 18g1l1.jpg]
Stanęliśmy koło dawnej bocznicy, gdzie niegdyś była suwnica. Po dłuższym oczekiwaniu, wreszcie jest! Brutto z ET21-622 na czele.
[Obrazek: ruoavb.jpg]
Pstryk, pstryk i ruszyliśmy w stronę Barcic. Oczywiście po drodze zaczepił nas dróżnik, ze słynnym "A pozwolenie na fotografowanie macie?" (bez komentarza).
Po dłuższym spacerze dotarliśmy do Barcic.
[Obrazek: dmv1qt.jpg]
Tam szukanie miejscówki. Za punkt strategiczny na łapanie Ernesta Malinowskiego obraliśmy pobliski pagórek. Bardzo stromy z bardzo ładnym widoczkiem na przystanek.
[Obrazek: 1037ej4.jpg]
Ja, w oczekiwaniu na Expres oddałem się konsumpcji kanapek, a jarek rozmową ze swoją bardzo pliską koleżanką Icon_lol Kanapka zjedzona, Jarek przestał rozmawiać. Oznaczało to, że nadeszła godzina Malinowskiego. Głuuugie oczekiwanie i wreszcie jest Icon_biggrin SSSSssssszzzzzzzzzzz!!!! I przejechał Icon_mrgreen
[Obrazek: 2ptwj1s.jpg]
Po krótkim namyśle, zeszliśmy na dół, i poszli w stronę Rytra. Po drodze zaskoczyło nas kompletnie brutto z Nowego Sącza z ET41-035 na czele.
[Obrazek: 289fyb4.jpg]
Fotka i poszliśmy dalej, po drodze szukając dobrego kadru i motywu Icon_smile
[Obrazek: 2mwxm6c.jpg]
No ale wreszcie znaleźliśmy. Piękny widoczek na górę oraz To semafora wjazdowego do Rytra. Oczekiwanie na osobowy do Krynicy R-66121 urozmaiciło nam brutto do Nowego Sącza na czele z ET21-630
[Obrazek: t5ir2e.jpg]
Mimo wszystko czekanie bardzo sie przedłużało. Osobowy był około 20 min opóźniony. Ale wreszcie przyjechał EN72-008.
[Obrazek: 6e40ft.jpg]
No i oczekiwanie na Bemy. Pierwszy EC Józef Bem bardzo dziwny. Poza stałym składem, Bem zestawiony był z jednym wagonem Bdnu PR plus kuszetka IC. :shock: A cały skład ciągną EU06-12.
[Obrazek: 2q3df2c.jpg]
Potem szybka ewakuacja pod To i przyczajka na Bema do Budapesztu. I kolejne zdziwienie. Skład mniej dziwny od poprzedniego, ale brakowało wagonu barowego MAV. A skład ciągną EU07-034.
[Obrazek: 239vv9.jpg]
Chwila nieuwagi i był by mi osobowy R-6032 uciekł. Na szczęcie maszynista dał RP1 i zdążyłem się przygotować. A jechał EN57-1324
[Obrazek: 10prscl.jpg]
Oczekiwanie na R-627 urozmaiciło nam znowu brutto do Muszyny. ET41-148
[Obrazek: xana1c.jpg]
No i po niedługim czasie pojawił się EN57-XXX na R-627.
[Obrazek: 2ahfgc0.jpg]
[Obrazek: 30ue0lz.jpg]
"No to wracamy" A ty nagle jadą kontenery Icon_mrgreen z ET21-622, które łapaliśmy w Starym Sączu.
[Obrazek: o06ush.jpg]
Potem dotarliśmy na starą miejscówkę. Złapaliśmy powrotnego Ernesta Malinowskiego.
[Obrazek: 1zquflu.jpg]
I na tym moja relacja się kończy, gdyż zadzwoniła mama i natychmiast musiałem się ewakuować do domku. Resztę dokończy i uzupełni Jarek Icon_wink
10-08-2008 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pysi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 343
Dołączył: 23-06-2008
Skąd:
Post: #2
 
21-622 z kontenerami wyjeżdzał z Tarnowa Filii łącznicą na Tarnów Wschód koło 20 Icon_smile
11-08-2008 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #3
 
Ja zaczne od tego że na stacji zastaliśmy dwa gagary do Newagu
[Obrazek: pr638.jpg]

Jaworzyna odjeżdżająca ze Starego Sącza
[Obrazek: 1690zyx.jpg]

Brutto w Starym Sączu
[Obrazek: 21dhbas.jpg]

Malinowski przelotem przez Barcice
[Obrazek: 2884nex.jpg]

Zaskakujące brutto Icon_wink
[Obrazek: 2dalqmw.jpg]

Brutto z Rytra
[Obrazek: xpu5mp.jpg]

Opóźniony 66121
[Obrazek: 28auhye.jpg]

Bem do Warszawy
[Obrazek: 2zhjdcg.jpg]

Bem z Warszawy
[Obrazek: 21mgn0w.jpg]

6032
[Obrazek: 21oa81d.jpg]

Brutto węglowe z ET41-148
[Obrazek: 2wd3wqv.jpg]

EN57-1575 jako osob E 627
[Obrazek: 2lncuwz.jpg]

Kontenery z Muszyny
[Obrazek: 2hi0z5x.jpg]

Powrotna Malinka
[Obrazek: 287hgtx.jpg]

Nasi kochani....
[Obrazek: 15xd1v.jpg]

I tu kolega Kamil w trybie pilnym zdążył na Jaworzynę mimo że według praw fizyki i dynamiki nie miał na to szans Icon_wink

Powrotna Jaworzyna
[Obrazek: 15wys88.jpg]

Regle z Krynicy z EU07-490
[Obrazek: sdhbna.jpg]

Osob E 631 przemykający przez Barcice [ EN71-037 ]
[Obrazek: 102s4g7.jpg]

Później pozodtało już tylko samotne czekanie na jakieś towarowe i swojego kibla.

Po dłuuugim oczekiwaniu jadjechało brutto z Muszyny prowadzone przez ET41-035
[Obrazek: 2qaih4m.jpg]

Powracający nasi kochani.... trąbiący na mnie niemiłosiernie
[Obrazek: 1z35q4l.jpg]

Z nudów zająłem się fotografią lotniczą i makrofotografią Icon_razz
[Obrazek: rvd469.jpg]
[Obrazek: 11i2stv.jpg]

Na koniec napatoczyło sie brutto z NS propwadzone przez ET41-060
[Obrazek: 2rmlf6x.jpg]

Na sam koniec trochę przed czasem przyjechał mój E 6036 prowadzony przez EN57-1575
[Obrazek: 24xp8nr.jpg]

PS1: Sorka że fotki takie nie poobrabiane ale niemiałem ochoty się z tym bawić Icon_wink
PS2: Filmiki dodam później.

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
11-08-2008 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dx3 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 586
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: Trn
Post: #4
 
o. dyr. Elektrowóz napisał(a):Mimo wszystko czekanie bardzo sie przedłużało. Osobowy był około 20 min opóźniony. Ale wreszcie przyjechał EN72-008.

Jakiś nowy model?? Icon_lol Icon_lol

o. dyr. Elektrowóz napisał(a):EN57-1324

1384

MaSzyna EU07-424 Symulator Polskiej Kolei
12-08-2008 06:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do: