Odpowiedz 
Małopolska: prace nad planem transportowym
Autor Wiadomość
pp Offline
Użytkownik

Liczba postów: 174
Dołączył: 26-01-2010
Skąd:
Post: #7
RE: Małopolska: prace nad planem transportowym
Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Moja korespondencja z UMWM też ma trochę lat, i wiem co oni potrafią. Ale z drugiej strony jak się nikt nie odezwie, to te krakowskie biurwy powiedzą że nikogo to nie obchodzi i bedą o tym trąbić na lewo i prawo. Dlatego wysłałem im swoje uwagi, z zaznaczeniem bredni, które tam wypisali (np. wyraźna przewaga busów nad koleją, przy ocenie busów 3,67 i kolei 3,27 w skali do 5 - no weźcie, ale to już przeginanie pały i robienie debili z czytającychi). Brakło tylko życzeń dobrego sampoczucia po dobrze wykonanej pracy, zgodnie z zaleceniami szwagrów i innych lobbystów, ale to już następnym razem.
30-11-2013 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Małopolska: prace nad planem transportowym - pp - 30-11-2013 09:20

Skocz do: