Odpowiedz 
Ostatni raz kolejką retro – rusza sprzedaż biletów
Autor Wiadomość
mojżesz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 888
Dołączył: 23-11-2009
Skąd: Nowy Sącz
Post: #2
RE: Ostatni raz kolejką retro – rusza sprzedaż biletów
Cytat:Uczestnicy przejazdu mogą liczyć m.in. na pikniki podczas postoju pociągu na stacjach pośrednich: Nowy Sącz, Męcina, Limanowa, Dobra, Kasina Wielka, Mszana Dolna, Rabka Zdrój,
Coś mi nie gra z tym artykułem: w Sączu piknik tak na dobry początek dalej na pozostałych stacjach też? Łącznie 7 pikników. Icon_lol
07-04-2013 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ostatni raz kolejką retro – rusza sprzedaż biletów - mojżesz - 07-04-2013 20:05

Skocz do: