Odpowiedz 
Wielki wyjazd na Węgry
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #15
 
jasek napisał(a):Niestety Cargo popisało się i podstawili styrane padło 07-172.
Przez co sami popadli w koszta, bo musieli uruchamiać drugi pociąg tzn. lok + trasa. - tak mi się na chłopski rozum wydaje.
16-03-2012 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wielki wyjazd na Węgry - Lw - 05-02-2012, 13:42
[] - Pułtuś - 05-02-2012, 14:06
[] - Lw - 05-02-2012, 15:17
[] - Elektrowóz - 06-02-2012, 12:36
[] - Muszyniak - 06-02-2012, 15:30
[] - Kryniczanin - 07-02-2012, 10:44
[] - Lw - 07-02-2012, 12:48
[] - Lw - 09-03-2012, 17:35
[] - Lw - 14-03-2012, 17:48
[] - Muszyniak - 15-03-2012, 07:02
[] - jasek - 15-03-2012, 09:41
[] - Lw - 15-03-2012, 18:55
[] - Elektrowóz - 15-03-2012, 21:02
[] - jasek - 16-03-2012, 09:59
[] - Elektrowóz - 16-03-2012 11:23

Skocz do: