Odpowiedz 
Wielki wyjazd na Węgry
Autor Wiadomość
jasek
Unregistered

 
Post: #14
 
Elektrowóz napisał(a):
Lw napisał(a):Od Krakowa powoziła cargowska 07-172
Czyli prawdopodobnie bardziej IC się opłacało wynająć loka od CARGO. Odpada im podsył z Plavca i do Plavca po pociąg powrotny.
Oczywiście. Niestety Cargo popisało się i podstawili styrane padło 07-172.
16-03-2012 09:59
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wielki wyjazd na Węgry - Lw - 05-02-2012, 13:42
[] - Pułtuś - 05-02-2012, 14:06
[] - Lw - 05-02-2012, 15:17
[] - Elektrowóz - 06-02-2012, 12:36
[] - Muszyniak - 06-02-2012, 15:30
[] - Kryniczanin - 07-02-2012, 10:44
[] - Lw - 07-02-2012, 12:48
[] - Lw - 09-03-2012, 17:35
[] - Lw - 14-03-2012, 17:48
[] - Muszyniak - 15-03-2012, 07:02
[] - jasek - 15-03-2012, 09:41
[] - Lw - 15-03-2012, 18:55
[] - Elektrowóz - 15-03-2012, 21:02
[] - jasek - 16-03-2012 09:59
[] - Elektrowóz - 16-03-2012, 11:23

Skocz do: