Odpowiedz 
Wielki wyjazd na Węgry
Autor Wiadomość
jasek
Unregistered

 
Post: #11
 
Muszyniak napisał(a):Pociag specjalny wczoraj zaliczył STOPA pod sławna pętlą Icon_smile dopiero Bolek i Lolek na popychu ze Stróż mu pomogły się wykaraskać , w Muszynie z 35 minutowym opóznieniem.
Powariowali Icon_mrgreen
<!-- m --><a class="postlink" href="http://niezalezna.pl/25232-pociag-na-wegry-juz-w-budapeszcie">http://niezalezna.pl/25232-pociag-na-we ... udapeszcie</a><!-- m -->
"...Parędziesiąt kilometrów przed Nowym Sączem pasażerów pociągu poinformowano, że lokomotywa nie jest w stanie pociągnąć składu. Na szczęście po ok. 30 minutach podstawiono drugą lokomotywę. Ta po kilku nieudanych próbach ruszyła..."
Komentarz z komentarzy:
"Jak usłyszałam, że zmieniają lokomotywę (padmieniajut parawoz) - to pomyślałam, że ugrzęźniecie w szczerym polu, a "parawoz na wodku podmienili". Cieszę się, że ruszyliście dalej, ale spójrzcie przez okno - czy wiozą Was we właściwą stronę i czy przypadkiem nie po nieco szerszych torach!"
Zdrówka!
15-03-2012 09:41
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wielki wyjazd na Węgry - Lw - 05-02-2012, 13:42
[] - Pułtuś - 05-02-2012, 14:06
[] - Lw - 05-02-2012, 15:17
[] - Elektrowóz - 06-02-2012, 12:36
[] - Muszyniak - 06-02-2012, 15:30
[] - Kryniczanin - 07-02-2012, 10:44
[] - Lw - 07-02-2012, 12:48
[] - Lw - 09-03-2012, 17:35
[] - Lw - 14-03-2012, 17:48
[] - Muszyniak - 15-03-2012, 07:02
[] - jasek - 15-03-2012 09:41
[] - Lw - 15-03-2012, 18:55
[] - Elektrowóz - 15-03-2012, 21:02
[] - jasek - 16-03-2012, 09:59
[] - Elektrowóz - 16-03-2012, 11:23

Skocz do: