Odpowiedz 
Wielki wyjazd na Węgry
Autor Wiadomość
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #8
 
Jakby kogoś interesował RJ:

Cytat:Rozkład jazdy pociągu na Węgry

Znane są już dokładne godziny odjazdu i powrotu pociągu, którym 14 marca wyruszą uczestnicy Wielkiego Wyjazdu na Węgry, organizowanego przez kluby „Gazety Polskiej”.

Wielki Wyjazd na Węgry ma być manifestacją poparcia dla Węgrów i polityki rządów premiera Viktora Orbána. Uczestnicy wyjazdu mają się pojawić w Budapeszcie 15 marca, w rocznicę wybuchu rewolucji z 1848 r. To święto narodowe na Węgrzech, upamiętniające bohaterów walk wyzwoleńczych, również Polaków.

Oprócz klubów „Gazety Polskiej” w akcji uczestniczą także Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Stowarzyszenie Solidarni 2010.

Wśród uczestników wyjazdu udających się pociągiem do Budapesztu będzie redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz.

ODJAZD WARSZAWA-KIELCE-KRAKÓW-TARNÓW-NOWY SĄCZ

* WARSZAWA CENTRALNA: GODZ. 13.45

* KIELCE: GODZ. 17.30-17.33

* KRAKÓW: GODZ. 19.06-19.11

* TARNÓW: GODZ. 21.08-21.10

* NOWY SĄCZ: GODZ. 22.52-22.55

POWRÓT BUDAPESZT-NOWY SĄCZ-TARNÓW-KRAKÓW-KIELCE-WARSZAWA

* BUDAPESZT: GODZ. 19.00

* NOWY SĄCZ: GODZ. 3.23-3.33

* TARNÓW: GODZ. 5.19-5.47

* KRAKÓW: GODZ. 7.17-7.57

* KIELCE: GODZ. 9.35-9.40

* WARSZAWA CENTRALNA: GODZ. 13.45

źródło: Niezalezna.pl

Prawie jak Cracovia...
09-03-2012 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wielki wyjazd na Węgry - Lw - 05-02-2012, 13:42
[] - Pułtuś - 05-02-2012, 14:06
[] - Lw - 05-02-2012, 15:17
[] - Elektrowóz - 06-02-2012, 12:36
[] - Muszyniak - 06-02-2012, 15:30
[] - Kryniczanin - 07-02-2012, 10:44
[] - Lw - 07-02-2012, 12:48
[] - Lw - 09-03-2012 17:35
[] - Lw - 14-03-2012, 17:48
[] - Muszyniak - 15-03-2012, 07:02
[] - jasek - 15-03-2012, 09:41
[] - Lw - 15-03-2012, 18:55
[] - Elektrowóz - 15-03-2012, 21:02
[] - jasek - 16-03-2012, 09:59
[] - Elektrowóz - 16-03-2012, 11:23

Skocz do: