Odpowiedz 
Katastrofa pod Szczekocinami
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #24
 
Panowie, Panowie, jeszcze raz Panowie... Widzę że robi się delikatna burza pomiędzy Dolmiem a Kryniczaninem. Jak i jedna strona tak i druga ma rację. Myślę że dobrze podsumował to Łukasz.
Dlatego by nie robić niepotrzebnych zadym temat zamykam do odwołania. Poczekajmy na dokładne ustalenia. Narazie trwa sprzątanie szlaku. Jakiekolwiek wyjaśnienia w sprawie katastrofy pojawią się najwcześniej we wtorek lub środę. Wtedy temat zostanie otwarty.

[ Dodano: 2012-03-07, 11:08 ]
Jako, że na dzień dzisiejszy większość teorii zostało obalonych i została jedna konkretna, można otworzyć temat i kontynuować dyskusję.

Tylko bardzo proszę bez kłótni.
04-03-2012 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Katastrofa pod Szczekocinami - vorteX - 04-03-2012, 08:43
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 10:56
[] - Kacpergron - 04-03-2012, 11:05
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:06
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:14
[] - Exile - 04-03-2012, 11:26
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:33
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:41
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 11:43
[] - vorteX - 04-03-2012, 12:24
[] - hds.147 - 04-03-2012, 12:44
[] - Dolmio - 04-03-2012, 12:52
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 12:56
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:16
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:22
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:37
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:45
[] - Lw - 04-03-2012, 13:46
[] - Dolmio - 04-03-2012, 14:02
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 14:14
[] - Lw - 04-03-2012, 14:48
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 15:34
[] - MK_Rabka - 04-03-2012, 15:52
[] - Elektrowóz - 04-03-2012 16:46

Skocz do: