Odpowiedz 
Katastrofa pod Szczekocinami
Autor Wiadomość
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #18
 
Dolmio ma rację. Wszystko leży w kwestii odpowiedniego utrzymania urządzeń i przestrzegania procedur. Nie można pisać, że stare systemy są be, bo mają swoje lata. To samo odnośnie taboru. Co z tego, że lok/wagon ma 30-lat, jak może być utrzymany idealnie i w lepszej kondycji niż niejeden 5-letni szynobus.
04-03-2012 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Katastrofa pod Szczekocinami - vorteX - 04-03-2012, 08:43
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 10:56
[] - Kacpergron - 04-03-2012, 11:05
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:06
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:14
[] - Exile - 04-03-2012, 11:26
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:33
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:41
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 11:43
[] - vorteX - 04-03-2012, 12:24
[] - hds.147 - 04-03-2012, 12:44
[] - Dolmio - 04-03-2012, 12:52
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 12:56
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:16
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:22
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:37
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:45
[] - Lw - 04-03-2012 13:46
[] - Dolmio - 04-03-2012, 14:02
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 14:14
[] - Lw - 04-03-2012, 14:48
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 15:34
[] - MK_Rabka - 04-03-2012, 15:52
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 16:46

Skocz do: