Odpowiedz 
Katastrofa pod Szczekocinami
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #14
 
A co geniusze poradzicie w sytuacji gdy pracująca koparka uszkodzi światłowód od urządzeń SRK? Trzeba wtedy jeździć na Sz i wszystko w rękach dyżurnych ruchu. Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i nie da się ich uniknąć. Są urządzenia które wykrywają i pokazują przebieg kabli elektrycznych którymi płynie prąd, ale nie ma urządzeń które wykryją leżący w ziemi światłowód. No i wychodzi na to że super-hiper-kosmiczna technologia też ma swoje wady.

Wiek taboru i urządzeń SRK nie ma tu żadnego znaczenia, a na sytuacje awaryjne są przewidziane odpowiednie procedury, pozostaje kwestia ich przestrzegania. Przestrzegając procedur można bezpiecznie jeździć nawet i na berło, a na błędy ludzie nie pomoże nic.
04-03-2012 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Katastrofa pod Szczekocinami - vorteX - 04-03-2012, 08:43
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 10:56
[] - Kacpergron - 04-03-2012, 11:05
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:06
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:14
[] - Exile - 04-03-2012, 11:26
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:33
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:41
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 11:43
[] - vorteX - 04-03-2012, 12:24
[] - hds.147 - 04-03-2012, 12:44
[] - Dolmio - 04-03-2012, 12:52
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 12:56
[] - Dolmio - 04-03-2012 13:16
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:22
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:37
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:45
[] - Lw - 04-03-2012, 13:46
[] - Dolmio - 04-03-2012, 14:02
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 14:14
[] - Lw - 04-03-2012, 14:48
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 15:34
[] - MK_Rabka - 04-03-2012, 15:52
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 16:46

Skocz do: