Odpowiedz 
Katastrofa pod Szczekocinami
Autor Wiadomość
Muszyniak Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 243
Dołączył: 16-06-2008
Skąd:
Post: #7
 
Exile ok zobaczymy co było przyczyną ale to trzeba wszędzie nagłaśniać co jeździ po naszych szynach !!! Jak ja wsiadłem do pociągu (żałowałem że nie miałem ze soba aparatu foto) i zobaczyłem na jednym z kursowych kibelków tabliczkę PAFAWAG 1967 to mnie zmroziło !!! i cóż z tego że wyremontowany !!! ale to złom !! To tak jakbyś jeździł po 120 km/h na godzinę jakimś 20/30 letnim samochodem !!! Ja może się łudzę ale mam nadzieje że ta tragedia kogoś czegoś nauczy !!! Tylko dlaczego potrzeba było śmierci 15 osób !!!
04-03-2012 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Katastrofa pod Szczekocinami - vorteX - 04-03-2012, 08:43
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 10:56
[] - Kacpergron - 04-03-2012, 11:05
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:06
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:14
[] - Exile - 04-03-2012, 11:26
[] - Muszyniak - 04-03-2012 11:33
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:41
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 11:43
[] - vorteX - 04-03-2012, 12:24
[] - hds.147 - 04-03-2012, 12:44
[] - Dolmio - 04-03-2012, 12:52
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 12:56
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:16
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:22
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:37
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:45
[] - Lw - 04-03-2012, 13:46
[] - Dolmio - 04-03-2012, 14:02
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 14:14
[] - Lw - 04-03-2012, 14:48
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 15:34
[] - MK_Rabka - 04-03-2012, 15:52
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 16:46

Skocz do: