Odpowiedz 
Katastrofa pod Szczekocinami
Autor Wiadomość
Muszyniak Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 243
Dołączył: 16-06-2008
Skąd:
Post: #5
 
Dolmio nie [--------] tylko piszę a co może Ty się znasz na kolei ???? 30% szyn w Polsce jest w stanie dostatecznym reszta do wymiany NO TO LUDZIE KOCHANI !!!! ET-22 ILE MA LAT ??? Dolmio i co głupio Ci ??? Dolmio NA KOLEI SIĘ NAWET W PEWNYM SENSIE NIE TRZEBA ZNAĆ , WYSTARCZY POPATRZEĆ NA TO CO JEŹDZI I PO CZYM JEŹDZI !!! W NASZYM PKP !!!

[ Dodano: 2012-03-04, 11:15 ]
Kacpergron musi kolej w naszym kraju przejsc zmiany NIE REMOTNOWAĆ STARUCHY !!!! TYLKO KUPOWAĆ I INWESTOWAĆ W NOWY TABOR !!!!

To co wyżej, i nie pisz większość posta wielkimi literami. Będę usuwać.
/Elektrowóz
04-03-2012 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Katastrofa pod Szczekocinami - vorteX - 04-03-2012, 08:43
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 10:56
[] - Kacpergron - 04-03-2012, 11:05
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:06
[] - Muszyniak - 04-03-2012 11:14
[] - Exile - 04-03-2012, 11:26
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:33
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:41
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 11:43
[] - vorteX - 04-03-2012, 12:24
[] - hds.147 - 04-03-2012, 12:44
[] - Dolmio - 04-03-2012, 12:52
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 12:56
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:16
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:22
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:37
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:45
[] - Lw - 04-03-2012, 13:46
[] - Dolmio - 04-03-2012, 14:02
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 14:14
[] - Lw - 04-03-2012, 14:48
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 15:34
[] - MK_Rabka - 04-03-2012, 15:52
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 16:46

Skocz do: