Odpowiedz 
Katastrofa pod Szczekocinami
Autor Wiadomość
Muszyniak Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 243
Dołączył: 16-06-2008
Skąd:
Post: #2
 
niech robia dalej spolki , niech sie kłócą dalej , za tory odpowiada kto inny , za tabor kto inny !!! PO NASZYCH SZYNACH JEZDZI KOLEJ Z LAT 70 !!!! MOŻE SIE ŁUDZĘ ALE MAM NADZIEJE ŻE TA TRAGEDIA CZEGOS KOGOŚ NAUCZY !!! P.S ALE DLACZEGO DO TEGO TRZEBA POŚWIĘCAĆ 15 LUDZI !!!!
04-03-2012 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Katastrofa pod Szczekocinami - vorteX - 04-03-2012, 08:43
[] - Muszyniak - 04-03-2012 10:56
[] - Kacpergron - 04-03-2012, 11:05
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:06
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:14
[] - Exile - 04-03-2012, 11:26
[] - Muszyniak - 04-03-2012, 11:33
[] - Dolmio - 04-03-2012, 11:41
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 11:43
[] - vorteX - 04-03-2012, 12:24
[] - hds.147 - 04-03-2012, 12:44
[] - Dolmio - 04-03-2012, 12:52
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 12:56
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:16
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:22
[] - Dolmio - 04-03-2012, 13:37
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 13:45
[] - Lw - 04-03-2012, 13:46
[] - Dolmio - 04-03-2012, 14:02
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 14:14
[] - Lw - 04-03-2012, 14:48
[] - Kryniczanin - 04-03-2012, 15:34
[] - MK_Rabka - 04-03-2012, 15:52
[] - Elektrowóz - 04-03-2012, 16:46

Skocz do: