Odpowiedz 
Pociąg Nikifor ruszy na tory. Zaślubiny w lutym w Krynicy
Autor Wiadomość
Muszyniak Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 243
Dołączył: 16-06-2008
Skąd:
Post: #21
 
Dla mnie te acatusy to jedno wielkie nieporozumienie ! Jak może Pesa jeździć po torach Newagu tu powinny smigać maleństwa z newagu, a nie z Pesy !

Nie piszemy całych postów dużymi literami oraz nie nadużywamy wykrzykników
/Janosik
25-02-2012 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 30-01-2012, 13:38
[] - Elektrowóz - 30-01-2012, 16:04
[] - Dolmio - 30-01-2012, 18:59
[] - Lw - 30-01-2012, 20:02
[] - Janosik - 30-01-2012, 22:38
[] - Pułtuś - 31-01-2012, 22:31
[] - Lw - 01-02-2012, 08:55
[] - Pułtuś - 08-02-2012, 12:58
[] - Kryniczanin - 08-02-2012, 22:43
[] - Lw - 09-02-2012, 14:56
[] - Pułtuś - 09-02-2012, 15:47
[] - Kryniczanin - 09-02-2012, 22:42
[] - Lw - 10-02-2012, 08:41
[] - Muszyniak - 10-02-2012, 08:55
[] - Kryniczanin - 10-02-2012, 10:47
[] - Pułtuś - 10-02-2012, 13:09
[] - Lw - 10-02-2012, 13:41
[] - Kryniczanin - 10-02-2012, 14:32
[] - Pułtuś - 25-02-2012, 09:51
[] - Muszyniak - 25-02-2012 12:59
[] - alojz - 25-02-2012, 18:30

Skocz do: