Odpowiedz 
Interwencja pomogła. Będzie dodatkowy pociąg do Krynicy
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #12
 
Cytat:Mylisz sie i to bardzo, akurat do Rzeszowa dosc duzo osob jezdzi pociagiem,

To samo napisałem co Ty. Z tym że z Nowego Sącza dużo więcej niż z południowej części Kryniczanki.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
16-02-2012 08:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 18:01
[] - juvefan - 14-02-2012, 21:36
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 22:31
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 00:11
[] - TM - 15-02-2012, 15:00
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 16:08
[] - Elektrowóz - 15-02-2012, 16:26
[] - Janosik - 15-02-2012, 18:07
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 18:28
[] - Pułtuś - 15-02-2012, 20:52
[] - Kryniczanin - 16-02-2012 08:13

Skocz do: