Odpowiedz 
Interwencja pomogła. Będzie dodatkowy pociąg do Krynicy
Autor Wiadomość
Kryniczanin Offline
Użytkownik

Liczba postów: 959
Dołączył: 24-03-2009
Skąd: Krynica Zdrój
Post: #10
 
Janosik napisał(a):Nie zastanawiałeś się nad tym dlaczego nie ma autobusów do Tarnowa? Raczej nie jest spodowowane to fantastyczną ofertą pociągów.
Nie wiem w jakim celu miałby ktoś jechać do Tarnowa (oczekiwanie tam na przesiadki raczej dla nikogo nie jest miłą sprawą, zwłaszcza jeśli jednocześnie są inne środki transportu bezpośrednio do Krakowa).

Dość duża grupa kuracjuszy woli się dotłuc do Tarnowa kiblem i tam się przesiąść na Wrocław np. niż w Krakowie. Może nie wiedzą jak blisko jest RDA a może nie cierpią autobusów lub mają chorobę lokomocyjną. Są też osoby jadące do Rzeszowa i Przemyśla ale to rzadkość. Choć tutaj autobusy nie powalają a popyt jest np. studenci z Rzeszowskich uczelni. Jak ja kończyłem LO to kierunek Rzeszów z Krynicy był bardzo popularny.

<!-- m -->http://kolejowe-sprawy.pl<!-- m -->
15-02-2012 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 18:01
[] - juvefan - 14-02-2012, 21:36
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 22:31
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 00:11
[] - TM - 15-02-2012, 15:00
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 16:08
[] - Elektrowóz - 15-02-2012, 16:26
[] - Janosik - 15-02-2012, 18:07
[] - Kryniczanin - 15-02-2012 18:28
[] - Pułtuś - 15-02-2012, 20:52
[] - Kryniczanin - 16-02-2012, 08:13

Skocz do: