Odpowiedz 
Interwencja pomogła. Będzie dodatkowy pociąg do Krynicy
Autor Wiadomość
Elektrowóz Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,521
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: CT Południowy
Post: #8
 
TM napisał(a):Znacznie lepszym wyjściem byłoby wykorzystanie pieniędzy wyrzucanych w błoto na kursy muchowozów do Krynicy na zrobienie podwalin pod kolej aglomeracyjną, na osi Piwniczna - Nowy Sącz - Stróże.
Z tym się zgodzę. Choćby z tego względu że do Krynicy jeśli ktoś chce jechać ze Stróż czy Gorlic - jedzie busem. (o wiele szybciej) to samo z Nowego Sącz. A np. dostać się w szczycie do Starego Sącza czy nawet Biegonic jadąc przez ul. Węgierską to istny koszmar. Pół godziny minimum. A pociągiem nawet osobowym max. 10 min.
15-02-2012 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 18:01
[] - juvefan - 14-02-2012, 21:36
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 22:31
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 00:11
[] - TM - 15-02-2012, 15:00
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 16:08
[] - Elektrowóz - 15-02-2012 16:26
[] - Janosik - 15-02-2012, 18:07
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 18:28
[] - Pułtuś - 15-02-2012, 20:52
[] - Kryniczanin - 16-02-2012, 08:13

Skocz do: