Odpowiedz 
Interwencja pomogła. Będzie dodatkowy pociąg do Krynicy
Autor Wiadomość
juvefan Offline
Użytkownik

Liczba postów: 22
Dołączył: 18-10-2010
Skąd:
Post: #3
 
Wg mnie podwójne zestawienie wynika z tego, że od 1 Marca wylatuje z rozkładu regio nr. 21 z godziny 16 26 z krakowa do tarnowa. Dunajec do Tarnowa ma byc jako zwykly regio wiec musi byc zestawiony z dwoch jednostek. Gdyby nie był, ludzie zostawaliby już na głownym...
14-02-2012 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 18:01
[] - juvefan - 14-02-2012 21:36
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 22:31
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 00:11
[] - TM - 15-02-2012, 15:00
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 16:08
[] - Elektrowóz - 15-02-2012, 16:26
[] - Janosik - 15-02-2012, 18:07
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 18:28
[] - Pułtuś - 15-02-2012, 20:52
[] - Kryniczanin - 16-02-2012, 08:13

Skocz do: