Odpowiedz 
Interwencja pomogła. Będzie dodatkowy pociąg do Krynicy
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #2
 
Ryszard Rębilas napisał(a):Równocześnie informujemy, iż pociąg "Dunajec" został zaplanowany do kursowania w relacji Kraków Główny - Nowy Sącz oraz w relacji Nowy Sącz - Kraków Główny w podwójnym zestawieniu EZT (...), adekwatnym do występujących na trasie potrzeb.

To bardzo dziwne, bo nie pamietam kiedy ostatni raz jechal w podwójnym zestawieniu. Ostatnio jak jechalem w piątek, to na Płaszowie ludzie sie nie zmiescili do solowego ED72.

Co do dodatkowej osobowki bym sie nie napalał, gdyz podkreslone zostalo, ze Realizacja powyższego wymaga jednak zaangażowania dodatkowych środków finansowych, niezbędnych dla zbilansowania oferty.

Ale byłoby miło.
14-02-2012 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 14-02-2012 18:01
[] - juvefan - 14-02-2012, 21:36
[] - Pułtuś - 14-02-2012, 22:31
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 00:11
[] - TM - 15-02-2012, 15:00
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 16:08
[] - Elektrowóz - 15-02-2012, 16:26
[] - Janosik - 15-02-2012, 18:07
[] - Kryniczanin - 15-02-2012, 18:28
[] - Pułtuś - 15-02-2012, 20:52
[] - Kryniczanin - 16-02-2012, 08:13

Skocz do: