Odpowiedz 
Wielki wyjazd na Węgry
Autor Wiadomość
Muszyniak Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 243
Dołączył: 16-06-2008
Skąd:
Post: #5
 
Sorki ale nie jest to wycieczka kolejowa , tylko jazda jako najemnik popierać kogoś .Ja bym proponował aby nasze Stowarzyszenie a przynajmniej jego cześć najpierw zwiedziła koleje Słowackie a potem Węgierskie Icon_smile i sami żebyśmy jechali a nie jakieś podpinki pod zwolenników Premiera Węgier.....
06-02-2012 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wielki wyjazd na Węgry - Lw - 05-02-2012, 13:42
[] - Pułtuś - 05-02-2012, 14:06
[] - Lw - 05-02-2012, 15:17
[] - Elektrowóz - 06-02-2012, 12:36
[] - Muszyniak - 06-02-2012 15:30
[] - Kryniczanin - 07-02-2012, 10:44
[] - Lw - 07-02-2012, 12:48
[] - Lw - 09-03-2012, 17:35
[] - Lw - 14-03-2012, 17:48
[] - Muszyniak - 15-03-2012, 07:02
[] - jasek - 15-03-2012, 09:41
[] - Lw - 15-03-2012, 18:55
[] - Elektrowóz - 15-03-2012, 21:02
[] - jasek - 16-03-2012, 09:59
[] - Elektrowóz - 16-03-2012, 11:23

Skocz do: