Odpowiedz 
Wielki wyjazd na Węgry
Autor Wiadomość
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #1
Wielki wyjazd na Węgry
Cytat:Kluby "Gazety Polskiej" serdecznie zachęcają do Wielkiego Wyjazdu Na Węgry. Zademonstrujemy naszą przyjaźń, nasze poparcie dla Węgrów i polityki premiera Viktora Orbana!

Wyjeżdżamy 14 marca wieczorem (dokładną godzinę podam w terminie późniejszym) z Warszawy do Budapesztu pociągiem PKP Intercity. Jedziemy przez: Kraków, Tarnów i Nowy Sącz - w tych miastach pociąg może się dodatkowo zatrzymać. Pociąg będzie mógł zabrać 780 osób (12 wagonów + WARS).

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, a muszę z radością Państwa poinformować, że zainteresowanie wyjazdem jest olbrzymie, wtedy wynajmiemy dodatkowe składy pociągów. Wynegocjowany koszt przejazdu z Warszawy do Budapesztu i z powrotem (pełne obłożenie pociągu) wyniesie przy dzisiejszym kursie Euro 340 zł od osoby.

W zależności od Państwa decyzji możemy bez dodatkowej opłaty przedłużyć swój pobyt o jeden lub dwa dni. Nasi przyjaciele w Budapeszcie zaopiekują się nami i pomogą znaleźć nocleg.

Za wynajem pociągu będziemy musieli zapłacić do 1 marca, dlatego osoby chcące wziąć udział w WIELKIM WYJEŹDZIE NA WĘGRY prosimy o wpłaty na specjalne konto, które w ramach Niezależnego Wydawnictwa Polskiego wydawcy „Gazety Polskiej” utworzyliśmy na tę okazję:

Bank PKO SA
82 1240 5963 1111 0010 3867 3017

Proszę na przelewie dokładnie napisać swoje imię i nazwisko, oraz dodatkowo:
"WIELKI WYJAZD NA WĘGRY"

Powstała strona: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.wielkiwyjazdnawegry.pl">www.wielkiwyjazdnawegry.pl</a><!-- w -->, na której na bieżąco będziemy informować o przygotowaniach do wyjazdu i relacjonować pobyt w Budapeszcie.

Proszę określić (mailem), w którym z wymienionych miast będzie Państwu najwygodniej wsiąść do pociągu. Przypominam, że pomysły i wszelką pomoc proszę zgłaszać na adres:

<!-- e --><a href="mailto:solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl">solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl</a><!-- e -->

Zaczynajmy robić banery!

Ryszard Kapuściński
Przewodniczący Klubów Gazety Polskiej
źródło: niezależna.pl
05-02-2012 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wielki wyjazd na Węgry - Lw - 05-02-2012 13:42
[] - Pułtuś - 05-02-2012, 14:06
[] - Lw - 05-02-2012, 15:17
[] - Elektrowóz - 06-02-2012, 12:36
[] - Muszyniak - 06-02-2012, 15:30
[] - Kryniczanin - 07-02-2012, 10:44
[] - Lw - 07-02-2012, 12:48
[] - Lw - 09-03-2012, 17:35
[] - Lw - 14-03-2012, 17:48
[] - Muszyniak - 15-03-2012, 07:02
[] - jasek - 15-03-2012, 09:41
[] - Lw - 15-03-2012, 18:55
[] - Elektrowóz - 15-03-2012, 21:02
[] - jasek - 16-03-2012, 09:59
[] - Elektrowóz - 16-03-2012, 11:23

Skocz do: