Odpowiedz 
Związkowcy: Rynek Kolejowy jest tendencyjny
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #8
 
Bo kolej jest od tego żeby były miejsca pracy, przewożenie pasażerów to skutek uboczny działalności podstawowej.
02-02-2012 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Janosik - 01-02-2012, 17:42
[] - Pułtuś - 01-02-2012, 17:45
[] - kolejoman5 - 01-02-2012, 17:52
[] - Lw - 01-02-2012, 19:58
[] - MK_Rabka - 01-02-2012, 21:40
[] - Kryniczanin - 02-02-2012, 08:17
[] - Dolmio - 02-02-2012 09:54

Skocz do: