Odpowiedz 
Związkowcy: Rynek Kolejowy jest tendencyjny
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #3
 
Nie Ty jeden masz takie wrażenie - wystarczy popatrzeć na komentarze.

Tematy dotyczace kolei w woj. małopolskich sa poruszane na Rynku Kolejowym bardzo często, lecz nie powiedziałbym nigdy, ze to kogokolwiek ośmiesza. Chyba ze wedlug zwiazkcow osmieszaniem jest informowanie, ze na pociagu do Balic znowu KKA, czy ze w zwiazku z modernizacja E30 wylatuje x pociagow. To są zwykle, prawdziwe informacje, a zwiazki odczuwaja to jako atak na spolke?
01-02-2012 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Janosik - 01-02-2012, 17:42
[] - Pułtuś - 01-02-2012 17:45
[] - kolejoman5 - 01-02-2012, 17:52
[] - Lw - 01-02-2012, 19:58
[] - MK_Rabka - 01-02-2012, 21:40
[] - Kryniczanin - 02-02-2012, 08:17
[] - Dolmio - 02-02-2012, 09:54

Skocz do: