Odpowiedz 
SMK Nowy Sącz: Chcą lepszego połączenia ze stolicą
Autor Wiadomość
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #11
 
I dzisiaj w serwisie Radia Kraków był nasz gościnny występ. Jutro powinni powtórzyć.
27-12-2011 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 15-12-2011, 22:35
[] - Kryniczanin - 16-12-2011, 06:58
[] - Burdzio - 16-12-2011, 15:09
[] - malizna - 16-12-2011, 19:07
[] - hds.147 - 16-12-2011, 19:38
[] - kolejoman5 - 18-12-2011, 12:49
[] - sinobrody - 19-12-2011, 09:10
[] - gacek - 19-12-2011, 12:39
[] - Lw - 21-12-2011, 17:03
[] - Lw - 27-12-2011 23:11

Skocz do: