Odpowiedz 
Stoi na stacji lokomotywa....
Autor Wiadomość
Maciek Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 217
Dołączył: 08-08-2008
Skąd: Brzana/ Kamionka Wielka
Post: #3
 
Podejrzewam że rewizja kotła i silnika parowego to minimum... Wyjaśniła się zagadka tej tekatki, bo widzieliśmy ją podczas jazd z Stróż do Rzeszowa Staroniwy we wakacje
27-12-2011 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - pysi - 26-12-2011, 22:32
[] - Maciek - 27-12-2011 18:21

Skocz do: