Odpowiedz 
Stoi na stacji lokomotywa....
Autor Wiadomość
pysi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 343
Dołączył: 23-06-2008
Skąd:
Post: #2
 
Ciekawe czy lokomotywa jest sprawna technicznie Icon_smile bo zewnętrznie nic tylko podpiąć wagony i w drogę
26-12-2011 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - pysi - 26-12-2011 22:32
[] - Maciek - 27-12-2011, 18:21

Skocz do: