Odpowiedz 
SMK Nowy Sącz: Chcą lepszego połączenia ze stolicą
Autor Wiadomość
sinobrody Offline
Użytkownik

Liczba postów: 25
Dołączył: 03-12-2010
Skąd:
Post: #8
 
Rozumiem, że TLK Monciak jeździ do Gdyni z soboty na niedzielę? Co za idiotyzm! Nie byłoby logiczniej, żeby jeździł z niedzieli na poniedziałek? No,ale czego ja wymagam!

Simia simia est, etiamsi aurea gestet insignia
19-12-2011 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 15-12-2011, 22:35
[] - Kryniczanin - 16-12-2011, 06:58
[] - Burdzio - 16-12-2011, 15:09
[] - malizna - 16-12-2011, 19:07
[] - hds.147 - 16-12-2011, 19:38
[] - kolejoman5 - 18-12-2011, 12:49
[] - sinobrody - 19-12-2011 09:10
[] - gacek - 19-12-2011, 12:39
[] - Lw - 21-12-2011, 17:03
[] - Lw - 27-12-2011, 23:11

Skocz do: