Odpowiedz 
SMK Nowy Sącz: Chcą lepszego połączenia ze stolicą
Autor Wiadomość
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #6
 
Niestety ludzie patrzą na czas przejazdu i cenę. Burdzio ma rację, trzeba by się wziąć za walkę o pasażera już, bo powoli zaczyna być to ostatnim gwizdkiem na takie posunięcie. Ale jeśli zamyka się linię w najlepszym okresie jej funkcjonowania z powodu remontu, a po remoncie pociągi nie jeżdżą szybciej [ a wręcz wolniej ] to o czym my tu mówimy ?Lepiej zacznijmy się przyzwyczajać, że nasza prowincjonalna linijka zacznie niedługo podzielać los Zagórza, Łupkowa i finalnie Chabówki....

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
16-12-2011 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 15-12-2011, 22:35
[] - Kryniczanin - 16-12-2011, 06:58
[] - Burdzio - 16-12-2011, 15:09
[] - malizna - 16-12-2011, 19:07
[] - hds.147 - 16-12-2011 19:38
[] - kolejoman5 - 18-12-2011, 12:49
[] - sinobrody - 19-12-2011, 09:10
[] - gacek - 19-12-2011, 12:39
[] - Lw - 21-12-2011, 17:03
[] - Lw - 27-12-2011, 23:11

Skocz do: