Odpowiedz 
SMK Nowy Sącz: Chcą lepszego połączenia ze stolicą
Autor Wiadomość
malizna Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 127
Dołączył: 31-01-2009
Skąd: Polna
Post: #5
 
Burdzio napisał(a):A od 19 grudnia Polonus uruchamia nowy kurs Warszawa - Nowy Sącz - Szczawnica. Niedługo nie będzie do czego wracać bo rynek będzie całkowicie zapełniony.
Ło matko, jakbym sie miał tyltać PKS-em do tej wielkiej wsi to wole 3 przesiadki pociągiem Icon_smile A tak pozatym do dalej jak od Sącza busem nie dojade, mdli mie Icon_lol ciekawe czy to pismo da im do myślenia.
16-12-2011 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Exile - 15-12-2011, 22:35
[] - Kryniczanin - 16-12-2011, 06:58
[] - Burdzio - 16-12-2011, 15:09
[] - malizna - 16-12-2011 19:07
[] - hds.147 - 16-12-2011, 19:38
[] - kolejoman5 - 18-12-2011, 12:49
[] - sinobrody - 19-12-2011, 09:10
[] - gacek - 19-12-2011, 12:39
[] - Lw - 21-12-2011, 17:03
[] - Lw - 27-12-2011, 23:11

Skocz do: