Odpowiedz 
Wkrótce remont budynku PKP w Sączu.
Autor Wiadomość
Maciek Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 217
Dołączył: 08-08-2008
Skąd: Brzana/ Kamionka Wielka
Post: #4
 
Myślę że nie potrzebne, bo może się okazać że zrobią to lepiej niż nasi...
15-12-2011 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - pysi - 15-12-2011, 17:22
[] - Maciek - 15-12-2011 20:10
[] - Dolmio - 16-12-2011, 08:29
[] - sinobrody - 19-12-2011, 09:02

Skocz do: