Odpowiedz 
Wkrótce remont budynku PKP w Sączu.
Autor Wiadomość
Dolmio Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 467
Dołączył: 23-05-2008
Skąd: NS/Kraków
Post: #3
Re: Wkrótce remont budynku PKP w Sączu.
Lw napisał(a):Głównym wykonawcą przebudowy i remontu będzie czeska firma Sudop Polska.
I już można mieć jak największe obawy.
15-12-2011 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - pysi - 15-12-2011, 17:22
Re: Wkrótce remont budynku PKP w Sączu. - Dolmio - 15-12-2011 18:25
[] - Maciek - 15-12-2011, 20:10
[] - Dolmio - 16-12-2011, 08:29
[] - sinobrody - 19-12-2011, 09:02

Skocz do: