Odpowiedz 
Wkrótce remont budynku PKP w Sączu.
Autor Wiadomość
pysi Offline
Użytkownik

Liczba postów: 343
Dołączył: 23-06-2008
Skąd:
Post: #2
 
Coś się dzieje Icon_smile Jest Tarnów, powoli robi się też Kraków, dobrze że do tego grona za jakiś czas dołączy Nowy Sącz. Może wreszcie będziemy mieli chociaż namiastkę przewozów kolejowych z prawdziwego zdarzenia.
15-12-2011 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - pysi - 15-12-2011 17:22
[] - Maciek - 15-12-2011, 20:10
[] - Dolmio - 16-12-2011, 08:29
[] - sinobrody - 19-12-2011, 09:02

Skocz do: