Odpowiedz 
Nowa strona PKP Intercity
Autor Wiadomość
Pułtuś Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 1,497
Dołączył: 21-05-2008
Skąd:
Post: #5
 
Oj , przestancie sie czepiac Icon_razz Pomysl tak czy siak jest dobry. A probowal ktos wpisac InterRegio ? Icon_mrgreen
14-12-2011 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Pułtuś - 14-12-2011, 17:02
[] - kolejoman5 - 14-12-2011, 17:19
[] - hds.147 - 14-12-2011, 18:04
[] - Pułtuś - 14-12-2011 18:10
[] - MK_Rabka - 21-12-2011, 17:18

Skocz do: