Odpowiedz 
Czy to juz koniec?
Autor Wiadomość
jasek
Unregistered

 
Post: #8
 
Pułtuś napisał(a):Można by zainspirować artykuł
Ja mam już tytuł: "Pociągi osobowe do Krynicy nie majom sensu ekonomicznego" albo "Nikomu niepotrzebne pociągi"...
Pułtuś napisał(a):Tyle ze takim artykulem tylko pogorszymy atmosfere wokół kolei w Malopolsce... czyz nie?
Gorzej być nie może... a kolej w Małopolsce w cudownej Galicji to tylko Kraków, Solniczka i Balice reszta kogo to obchodzi. Nie od dziś tak jest. Pierdzistołki z województwa małopolskiego postawili już dawno na komunikacje typu szwagiermabusa, transfleja i inne wieśniackie dostawczaki. Kolej niszczona była od 2000 roku no i w końcu się udało.
04-11-2011 09:17
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy to juz koniec? - Pułtuś - 02-11-2011, 14:53
[] - Lw - 02-11-2011, 16:21
Re: Czy to juz koniec? - kolejoman5 - 02-11-2011, 18:04
[] - Kryniczanin - 03-11-2011, 14:34
[] - Lw - 03-11-2011, 17:45
[] - Pułtuś - 03-11-2011, 18:28
[] - dróżnik_PLK - 04-11-2011, 06:37
[] - jasek - 04-11-2011 09:17
[] - Kryniczanin - 04-11-2011, 13:54

Skocz do: