Odpowiedz 
Czy to juz koniec?
Autor Wiadomość
kolejoman5 Offline
Członek NSMK

Liczba postów: 659
Dołączył: 22-05-2008
Skąd:
Post: #3
Re: Czy to juz koniec?
Pułtuś napisał(a):Na razie władze województwa nie wskazują, którym połączeniom grozi likwidacja..
Można się tylko domyślać...
Czy dla małopolskich samorządowców KOLEJ cokolwiek znaczy?
Ciekawe, co na to związki zawodowe...
02-11-2011 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy to juz koniec? - Pułtuś - 02-11-2011, 14:53
[] - Lw - 02-11-2011, 16:21
Re: Czy to juz koniec? - kolejoman5 - 02-11-2011 18:04
[] - Kryniczanin - 03-11-2011, 14:34
[] - Lw - 03-11-2011, 17:45
[] - Pułtuś - 03-11-2011, 18:28
[] - dróżnik_PLK - 04-11-2011, 06:37
[] - jasek - 04-11-2011, 09:17
[] - Kryniczanin - 04-11-2011, 13:54

Skocz do: