Odpowiedz 
Czy to juz koniec?
Autor Wiadomość
Lw Offline
Administrator

Liczba postów: 1,757
Dołączył: 19-05-2008
Skąd: Nowy Sącz
Post: #2
 
Wybornie!

Jak ktoś napisał na infokolej - mamy powrót do średniowiecza.

Liczy się tylko Kraków, a prowincja ma pecha i musi jeździć busami. Jak nie, to niech kupuje autko i płaci haracz kompaniom paliwowym i motoryzacyjnym.

Dzicz, wstyd, dno, wodorosty i brak słów. Oby to nie weszło w życie.
02-11-2011 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy to juz koniec? - Pułtuś - 02-11-2011, 14:53
[] - Lw - 02-11-2011 16:21
Re: Czy to juz koniec? - kolejoman5 - 02-11-2011, 18:04
[] - Kryniczanin - 03-11-2011, 14:34
[] - Lw - 03-11-2011, 17:45
[] - Pułtuś - 03-11-2011, 18:28
[] - dróżnik_PLK - 04-11-2011, 06:37
[] - jasek - 04-11-2011, 09:17
[] - Kryniczanin - 04-11-2011, 13:54

Skocz do: