Odpowiedz 
Remonty na linii 96
Autor Wiadomość
hds.147 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 797
Dołączył: 20-05-2008
Skąd: NSM
Post: #6
 
Może i się dzieje, ale w cywilizowanym kraju jeśli odbywa się remont linii z zamknięciami, to wykonuje się to w jak największej ilości miejsc, żeby po zakończeniu cała linia działała, a nie zamka się kolejne fragmenty....

Moje wypowiedzi są moją prywatną opinią...
YouTube | Galeria | Fotoblog
26-10-2011 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - mojżesz - 26-10-2011, 10:48
[] - Muszyniak - 26-10-2011, 13:29
[] - MK_Rabka - 26-10-2011, 14:20
[] - Pułtuś - 26-10-2011, 17:00
[] - przemub - 26-10-2011, 18:24
[] - hds.147 - 26-10-2011 20:58
[] - przemub - 27-10-2011, 14:01
[] - hds.147 - 27-10-2011, 20:40
[] - Maciek - 07-11-2011, 17:10

Skocz do: